WhatsApp
yükleniyor...

Aydınlatma Metni

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Aydınlatma Metni

Aydınlatma Metni

 
Harita Kayıt servislerimizden yararlanmak için

asistan net ®️ 'e üye olduktan sonra satın alımlarınızda lütfen

İşletme Hizmetleri kayıt formu bilgilerinizi sizden istenilen şekilde doldurun.

 
 
 
Google Haritalara Kayıt Olma

Google Haritalara Kayıt

Google maps kayıt, yani Google harita kaydı ile Google haritalara mekan ekleme işleminiz gerçekleşmiş olur. Google servisleri üzerinden yapılan aramalarda listelenir ve ön planda olursunuz.
 
 
asistannet ile kayıt olarak  her şey dahil yalnızca 500 TL ’ye ömür boyu Google Haritalarda kayıtlı kalabilirsiniz. siz istemeden asla kaydınız silinmez.
 
Yandex Haritalara Kayıt Olma

Yandex Haritalara Kayıt

Yandex haritalara işyeri ekleme ile Yandex Haritalar ve Yandex arama motoru servislerinde listelenir, Yandex üzerinden gerek bilgisayar, gerekse mobil cihazlar ile yapılan arama sonuçlarında çıkar, ön planda yer alırsınız.
 
 
asistannet ile kayıt olarak  her şey dahil yalnızca 300 TL ’ye ömür boyu Yandex Haritalarda kayıtlı kalabilirsiniz. siz istemeden asla kaydınız silinmez.
 
Apple Haritalara Kayıt Olma

Apple, iPhone, iPad Haritalara kayıt

Akıllı telefon kullanım oranlarına göre en çok kullanılan akıllı telefon olan iPhone ve diğer iOS lu cihazlarda bulunan Apple haritalara kayıt ile işletmenizi haritalara kayıt edebilir, tüm iPhone, iPad ve iOS kullanıcıları tarafından ulaşılabilirsiniz.

Apple, iPhone, iPadHaritalara

asistannet ile kayıt olarak  her şey dahil yalnızca 300 TL ’ye ömür boyu Apple Haritalarda kayıtlı kalabilirsiniz. siz istemeden asla kaydınız silinmez.

Tomtom Haritalara Kayıt Olma

Tomtom Haritalara kayıt

Haritalara kayıt hizmeti ile işletmeniz en doğru biçimde Tomtom navigasyon cihazlarına kayıt edilir. Bu cihazı kullanan müşterileriniz tarafından kolayca bulunabilirsiniz.

asistannet ile kayıt olarak  her şey dahil yalnızca 300 TL ’ye ömür boyu Tomtom Haritalarda kayıtlı kalabilirsiniz. siz istemeden asla kaydınız silinmez.

 

Yelp Haritalara Kayıt Olma

Yelp Haritalara Kayıt

Yelp haritalara işletme ekleme işleminin ardından, sıradan mekanların ötesine geçersiniz. Müşteriler işletmeniz ile etkileşime geçebilir, başka müşterilere referans olabilirler.
 

asistannet ile kayıt olarak  her şey dahil yalnızca 300 TL ’ye ömür boyu Yelp Haritalarda kayıtlı kalabilirsiniz. siz istemeden asla kaydınız silinmez.

 
Foursquare Haritalara Kayıt Olma

Foursquare Haritalara Kayıt

Foursquare firma kaydı ile, müşterileriniz sizin iş yerinizde Check-In yapabilir, sizin mekanınızdayken sizinle alakalı yorum yapabilir ve mekanınızı kendi listelerine önerebilirler.

asistannet ile kayıt olarak  her şey dahil yalnızca 300 TL ’ye ömür boyu Foursquare Haritalarda kayıtlı kalabilirsiniz. siz istemeden asla kaydınız silinmez.

Swarm Firma Kayıt

Swarm kayıt ve hizmet servislerinin kesinlikle uzman firma aracılığı ile yapılması gerekmektedir. Bazı durumlarda yer ekleme, işaretleme gibi konularda yapılan hatalar nedeniyle ilgili firmanın doğrudan adresi bulunamamaktadır. Bu durum olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Yalnızca Swarm değil, bu uygulamalar dışında yer alan tüm harita servislerine de aynı anda tek seferde hizmetleri alabileceğiniz bir uzman ekibe ihtiyacınız vardır.
 

asistannet ile kayıt olarak  her şey dahil yalnızca 300 TL ’ye ömür boyu Swarm Haritalarda kayıtlı kalabilirsiniz. siz istemeden asla kaydınız silinmez.

 
here-haritalara-kayit-icon

Here Haritalara Kayıt

Here haritalara kayıt olarak işletmeniz gerek kendi Here harita servisinde, gerekse Here'ın altyapı sağladığı pek çok serviste bulunabilir olur.
 

asistannet ile kayıt olarak  her şey dahil yalnızca 300 TL ’ye ömür boyu Here Haritalarda kayıtlı kalabilirsiniz. siz istemeden asla kaydınız silinmez.

 
Instagram Whatsapp konum ekleme

İnstagram & Whatsapp Haritalarına Kayıt

İnstagram konum ekleme ile, müşterileriniz yer bildirimlerinde bulunurken sizin işletmenizde bulunduklarını seçebilir, whatsapp konum ekleme ile firma isminiz ile whatsapp'ten konum gönderebilirsiniz.
 

asistannet ile kayıt olarak  her şey dahil yalnızca 300 TL ’ye ömür boyu instagram & whatsapp Haritalarda kayıtlı kalabilirsiniz. siz istemeden asla kaydınız silinmez.